Polepy aut

Celopolep Mercedes SL

Celopolepy dopravních prostředků

Ať už jste slyšeli miliónkrát že za podobnou cenu můžete auto nalakovat, stále tomu tak není. Možnosti v oblasti polepů jsou nevyčerpatelné a to co hledáte dnes, můžete během krátké doby dosáhnout.
Nemarněte svůj drahocený čas hledáním. Právě jste našli co hledáte. Od polepu na míru Vás dělí jeden krátký hovor na čísle 608 010 158.


Tónování skel

Keramické fólie zadrží až 94% tepla

Snížíme teplo a náklady v jednom kroku.

Znáte tu situaci, kdy máte pocit že na Vás ostatní koukají když jedete ve svém voze?
Se zatónovanými okny již tento pocit milt nebudete. navíc snížíme teplotu uvnitř auta a také náklady na doplnění klimatizace. S tónovanými skly se vám dostane soukromí jaké Vám chybělo a věci ponechané v autě nebudpu ponechané zlodějům na očích.
Vaše děti hudou vhráněné před slunečními paprsky a mohou během jízdy klidně spát nebo koukat na film.

Aplikace probíhá bez denontáže jakéhokoli dílu a trvá pouhé dvě hodiny. Jako jediní nabizíme již výraznější odražení tepla v základní nabídce a to z prostého důvodu.
Pokud máte děti, nepotřebujete obyčejné fólie s barveným lepidlem. Potřebujete funkční fólie.

Objednát lze ihned na 608 010 158


Ochrana laku

Ochrana laku čirou folií

Neviditelná fólie na ochranu proti kmínkům a poškrábání

Máte nové auto, perfektní lak, ale nechcete ztratit hodnotu hned po pár kilometrech? Aplikací ochranné follie která není na karosérii okem vidět lze Vás lak ochránit po dobu až 7 let.
Lze potáhnout jak nejvíce namáhané části auta, jako bývájí nárazníky, přední blatníky, kapota, světla a zrcátka, tak lze také ochránit celé vozidlo. Fólií navíc v případě celopolepu je možné vůz změnit z lesklého na matný a při prodeji zpět, lak bude stejný jako v den aplikace a to i po sedmi letech.

Konzultace zdarma na čísle 608 010 158