O detailech polepu se nikde moc nedočtete. Zda je to tak či tak v pořádku, proč se to dělá tak a tak nebo v nejlepším případě potkáte kamaráda, co v životě nenalepil rovně dálniční známku, ale ví jak se taková věc, jako je ořezání fólie dělá.

Zapomeňte na nějaké nesmyslné zastrkávání do zádveří do první hrany. Nejen že se jedná o nesmyslnou činnost, ale když pak jdete po několika letech polep odstranit, tak tuhle odpornou linku musíte kompletně pozvedat a to vám zaručí zábavu na dlouhé hodiny.

Na žádném školení co jsem byl nic takového neukazují, neučí. Protože když máte kvalitní materiály, tak se nemusíte bát, že se fólie smrskne a prosvítala by barva původní.

Nemusíte se ani bát že by se fólie v hraně odlepovala. Kvalitní to jednoduše po správném zakončení nedělá.

Pokud si nejste jisti zda polep bude v dobrých rukách, tak doporučuji si projít reference né dané firmy, ale toho kdo vám to bude lepit, protože ve většině větších firem nemají ani vlastní lepiče. A pokud i přes perfektní recenze si nejste jisti zda polep vydrží, nedělejte si ho. Mohlo by se stát, že skočíte na buďto přemrštěnou cenu a nebo nepřiliš oku lahodícímu dokončení polepu.

Objednát lze ihned na 608 010 158